Zveme na Misijní víkendy 2013

V roce 2013 se uskuteční další ročník již tradičních konferencí s názvem „Misijní víkend“ – celodenní setkání pro všechny, kdo berou vážně Velké poslání a chtějí k němu nabrat povzbuzení a inspiraci. Také tentokrát je pořádají společně všechny hlavní misijní organizace působící v naší zemi. Konkrétně NF Nehemia, OM ČR, Operace Exodus, Wycliffe ČR, YWAM ČR a NF KMS. „Misijní víkendy“ se uskuteční v sobotu 16. února 2013 v Praze (prostory KS Praha na Palmovce), začátek v 9.30 hodin a o týden později 23. února 2013 v Českém Těšíně (prostory Křesťanského centra), začátek v 9:30. Předpokládaný konec obou Misijních víkendů je v 17:30 hod. Téma letošních „Misijních víkendů“ má název „Misie bez obalu“.

Hlavními řečníky letošních konferencí budou český misionář Marek Slánský a pastor AC Bohuslav Wojnar. Kromě toho se účastníci mohou těšit na další zajímavé semináře, panelovou diskuzi, prezentace misijních organizací a možností které nabízejí, chvály a modlitby za misii a jednotlivce.
Vstupné na celodenní akci činí 190 Kč včetně oběda, občerstvení a kávy, sleva 50% pro ty, kteří přijdou pouze na odpolední program. Služba dětem od 6 do 12 let zajištěna. Předchozí registrace není nutná, více informací je možno nalézt na stránkách www.misijnivikend.cz.