Nové masajské sbory

tiff infomationZ Afriky píše náš keňský misionář Mešak Okumu:

Posílám pozdravy v Ježíšově jménu. Má služba pokračuje dobře. Církev v Ngong Hills, kterou vedu, je v pořádku a právě prochází velmi důležitým pásmem biblického studia. Mluvíme o tom, jakou církví bychom chtěli být a jak se to liší od našeho současného stavu. Doufáme, že nám to pomůže posunout se tam, kde bychom chtěli být. Nedávno jsme vybrali ve sbírkách více než 500 dolarů na pomoc potřebným dětem z naší církve i z našeho okolí. Bylo to velmi radostné a chceme v tom pokračovat každý rok.

Stále pokračuji ve službě mezi Masaji. Nedávno jsme mezi nimi ordinovali dva nové pastory a jednoho biskupa. Teď máme šest masajských sborů a plánujeme otevřít další.

Má rodina se má vcelku dobře. Syn Gedeliah zahájil druhý rok na univerzitě. Placení jeho školného je stálou výzvou pro naši víru. Marianne úspěšně dokončila druhý ročník střední školy, Wayne je v 6. třídě základní školy, Andy ve čtvrté a Terry v druhé. Má žena Jane má v poslední době určité zdravotní problémy, trvale ji bolí hlava. Prosíme o modlitby.

Mešak Okumu